Lp Zespół Zwycięstwa Remisy Przegrane Punkty Bilans

Nowy polski sklep "Spiżarnia". Zapraszamy na 4 Bloomfield Road, FY1 6DH Blackpool. Gwarantujemy duży asortyment w niskich cenach.

...Czytaj więcej

Orzeł w finale Pucharu Ligi
Polska Liga Blackpool

KS BIAŁY ORZEŁ – JAGUAR FC 10:3 (5:1)

W jesiennej atmosferze przyszło Jaguarom i Białym Orłom rozgrywać rewanż półfinału Pucharu Ligi. Przeszywające zimno, silny wiatr oraz grząskie boisko obu zespołom sprawiało wiele kłopotu. Trudnym warunkom skuteczniej przeciwstawili się nasi chłopcy, którzy już w pierwszej połowie pokazali, że faworyt dwumeczu jest tylko jeden.

Powrót Króla

Mimo, że zwycięstwo w tegorocznej edycji Polskiej Ligi Blackpool ustawiało nasza drużynę w roli faworyta, to doświadczenie ostatnich tygodni, przeciętny występ naszych chłopców na turnieju w Blackburn oraz plaga kontuzji zostawiała przed meczem margines niepewności.

Orzeł w koronie!!!

Po blisko dwumiesięcznej batalii, sześciu rundach spotkań, walce z rywalami i kontuzjami Klub Sportowy „Biały Orzeł” wygrał rozgrywki JT Polskiej Ligi Blackpool.

Zespół nasz, który już przed tygodniem zapewnił sobie sukces do ostatniego spotkania z zespołem Stali FC przystępował na luzie, mecz traktując jako szansę gry dla tych piłkarzy, którzy w lidze grali mało, lub też dopiero debiutowali w zespole.

Orzeł Mistrzem Ligi !!!!!

Na kolejkę przed końcem jesiennej edycji Polskiej Ligi w Blackpool zespół KS Biały Orzeł zapewnił sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji. Zespół nasz stawił się o umówionej godzinie na boisku w Stanley Park. Niestety przetrzebiony kontuzjami zespół Radomiaka FC nie był w stanie wystawić pełnego składu przeciwko naszym chłopcom. W tej sytuacji sędzia spotkania zmuszony był przyznać walkowera dla Orłów. W tabeli zespół nasz zgromadził 13 punktów, co przy naszym doskonałym bilansie i zwycięstwie nad Jaguarem FC gwarantuje nam ligowy triumf.

Orzeł na szczycie

Po dwutygodniowej przerwie, którą Biały Orzeł wykorzystał na mecze sparingowe, oraz na leczenie i regenerację sił zespoły wróciły na boisko w Stanley Park by rozpocząć rundę rewanżową. Niestety niesportowa postawa piłkarzy Stali, którzy nie stawili się na umówioną godzinę dała Radomiakowi zwycięstwo 3:0 walkowerem. Zamiast meczu „Zieloni” zrobili sobie trening, po którym na murawę wyszli główni bohaterowie niedzielnego popołudnia – zespoły Jaguara i Białego Orła. Stawka meczu była ogromna. Zwycięzca meczu zgarniał bowiem pełną pulę i załatwiał sobie fotel lidera praktycznie do końca rozgrywek.

Rekord Guinnessa pobity!!!

Dnia 23. września 2011 roku w Liverpoolu zostal pobity rekord Guinnessa w najdluzszym meczu Futsalu. Uczestniczyla w nim zawodniczka KS Bialy Orzel - Ania, ktora musiala wytrwac 36h 31m. Nie byla to lekka przeprawa, poniewaz mialo grac 24 zawodnikow, gralo tylko 18 w tym Ania jako jedyna dziewczyna.

Wtorkowe granie na Claremoncie

Wszystkim zainteresowanym przypominamy o treningach naszego zespołu w każdy wtorek na boisku przy Claremont Rd. Grę rozpoczynamy o 12:00, a kończymy o 15:00. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału, ewentualnych sparing-partnerów prosimy o kontakt z Januszem pod nr. kom. 07864959565

„Radomiak liczony do 11-stu”

Przed spotkaniem z Radomiakiem nastroje w zespole „Orłów” były mieszane. Z jednej strony ostatnie wyniki napawały optymizmem, z drugiej absencje pięciu zawodników – Ani, Kamila, Krzysztofa, Roberta i Adama oraz historia potyczek z „Zielonymi” kazała podejść do meczu z wielką ostrożnością.

Topienie "Stali"

Plan na spotkanie z popularnymi „Raczkami” był prosty: strzelić jak najwięcej bramek nie tracąc przy tym nic z tyłu. Wynik mówi, że plan Orły wykonały i to z nawiązką. Minimalna wygrana Jaguara z Radomiakiem usadowiła nasz zespół na szczycie tabeli. Oby pozostało tak do końca rozgrywek.

Spotkanie z "Jaguarami"

Już w pierwszym meczu naszym Orłom przyszło się zmierzyć z faworytem rozgrywek ligowych, zespołem JAGUAR FC. Początek meczu wskazywał, że oba zespoły mają do siebie duży respekt. Kiedy wydawało się, że pierwsza bezbarwna połowa zakończy się bezbramkowym remisem w ostatniej minucie meczu po błędzie naszej defensywy Jaguar zdobył „bramkę do szatni”.